Samen sta je sterker! Daarom nodigen wij alle Ridderkerkers uit om de mouwen op te stropen en samen met ons te werken aan ons motto: “Schoon, heel en veilig”.
Lees onze standpunten of download ons verkiezingsprogramma.

(25-07-1957)

Mediator

Woont in Rijsoord

Mijn naam is Trudy van Nieuwenhuizen. Ik woon in het prachtige Rijsoord en heb een praktijk als mediator. 

Mensen en wat ze beweegt, heeft altijd mijn interesse gehad. Ook hetgeen er binnen onze gemeente speelt, houdt mij bezig. Ridderkerk verdient een bestuur die zich daadwerkelijk inzet voor de belangen van de inwoners. Uiteindelijk zijn zij in dienst van onze inwoners. Er wordt teveel geld uitgegeven aan onzinnige zaken. Dat moet uitgegeven worden aan zaken waar de inwoners baat bij hebben, zoals woningbouw, veiligheid, goede scholen en een veilige buitenruimte. 

In mijn opvoeding heb ik meegekregen dat je niet moet zeuren. Maar als je iets wilt veranderen, er iets aan moet doen! Dat heeft mij doen besluiten om mij met Leefbaar Ridderkerk in te zetten voor de Ridderkerkse inwoners!